Shade

Agentka.cz Plzeň  Obsluha myčky, mytí vozů na DPP

Obsluha myčky, mytí vozů na DPP

18.07.2019

Společnost MJ.T Group CZECH, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha myčky, mytí vozů na DPP v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel MJ.T Group CZECH, a.s.
Adresa pracoviště Rokycanská 1171
312 00 Plzeň
GEO: 49.746804, 13.4284441
Úvazek turnusové služby
Plat 130 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Telefonický kontakt předem k domluvě.
Hledáme schopného, technicky založeného a časově flexibilního brigádníka pro obsluhu dvou našich bezkontaktních automyček MYJE.TO v Plzni.
V Rokycanské ulici vedle prodejny Baumax a v Nákupní ulici v obchodním centru Doubravka vedle prodejny Mountfield.
Vhodné i pro aktivního důchodce.
Odměna 130,- Kč/hod + výkonnostní odměna .

Pracovní náplň:
Údržba mycí stanice (úklid, jednoduchá údržba, doplňování mycích prostředků).
Drobné opravy.
Případná komunikace se zákazníkem, vysvětlení a předvedení postupu mytí.
Další činnosti související s chodem myčky.
Jednoduchá práce na PC - Excel, Word, E-mail.
Práce s hotovostí.

Požadujeme:
Schopnost komunikovat se zákazníky
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Technická zdatnost
Ochotu učit se novým věcem
Základní znalosti práce na PC
Řidičský průkaz skupiny B

již byla obsazena."

ID nabídky:  487033856