Shade

Agentka.cz Žacléř  Technolog

Technolog

19.07.2019

Společnost KERAMTECH spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technolog v lokalitě Žacléř.

Zaměstnavatel KERAMTECH spol. s r.o.
Adresa pracoviště Horská 139
542 01 Žacléř
GEO: 50.661938, 15.905641
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technolog podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

TECHNOLOG
Náplň práce:
-určování a kontrola výrobní technologie a pracovních postupů
-ověřování technologie nových výrobků
-provádění technických zkoušek
-spolupráce při navrhování způsobu kontroly jakosti
-vedení příslušné dokumentace výrobků technické keramiky
Požadujeme:
-VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na technologii keramiky nebo keramických materiálů, případně anorganickou chemii, nebo SŠ keramického zaměření s praxí min. 3 roky
-řidičský průkaz skupiny B
-aktivní přístup k práci, samostatnost
-flexibilitu, loajálnost
-invenci
Nabízíme:
- zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí
- odpovídající finanční ohodnocení, další vzdělávání
- možnost osobního a profesního růstu
- práce v mladém kolektivu
- firemní benefity (penzijní připojištění, rehabilitace, příspěvek na stravování)
- nástupní plat od 25 000 Kč
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na personální oddělení společnosti:
Ludmila Burešová, tel.: +420 736 751 809, 499 739 713; e-mail: buresova@keramtech.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  487200000