Agentka.cz Blatná  Project manager, konstruktér komponent průmyslového chlazení

Project manager, konstruktér komponent průmyslového chlazení

19.07.2019

Společnost EM Polar k.s. hledá nové zaměstnance na pozici Project manager, konstruktér komponent průmyslového chlazení v lokalitě Blatná.

Zaměstnavatel EM Polar k.s.
Adresa pracoviště Čechova 221
388 01 Blatná
GEO: 49.4295313, 13.895598
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Pasivní
Němčina - Pasivní

Další informace

Náplň práce:
- kompletní technická příprava výroby (TPV) tlakových nádob a jiných tlakových zařízení a jejich součástí (tlakové nádoby, tlakové potrubí, potrubní díly, podložné rámy, tlakové sestavy, obráběné svařence)
- samostatné vedení několika paralelních projektů z hlediska TPV a přidružené dokumentace
- prostudování požadavků zakázky
- schvalovací a změnové řízení se zákazníkem v Aj (nebo Nj)
- schvalovací a změnové řízení s dozorčím orgánem
- zhotovení výkresů a přidružených dokumentů (výrobní výkres sestavy, výrobní detaily, řezací plán, výdejka materiálu, podklady pro kooperanty, podklady pro kontrolu kvality)
- operativní řešení výrobních problémů, změna, revize TPV
- dodržování smluvních plánovaných termínů
- komunikace se zákazníkem
- komunikace se subdodavateli TPV (výpočtáři, dozorčí orgány)

Nezbytné znalosti:
- technické kreslení
- Autodesk Inventor nebo podobný
- Základy strojírenství
- Anglický nebo německý jazyk

Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti
- 4 týdny dovolené
- příspěvky na stravování (vlastní jídelna)
- příspěvky na dopravu do zaměstnání
- 30.000 až 50.000 Kč/měsíčně, nástupní mzda s garantovaným nárůstem mzdy po zapracování
- profesní růst (školení, seminářů a jazykových kurzů hrazených zaměstnavatelem)

již byla obsazena."

ID nabídky:  487341056