Shade

Agentka.cz Plzeň  Správce majetku

Správce majetku

22.04.2020

Společnost ETD TRANSFORMÁTORY a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Správce majetku v lokalitě Plzeň.

Zaměstnavatel ETD TRANSFORMÁTORY a.s.
Adresa pracoviště Zborovská 54
301 00 Plzeň
GEO: 49.7234158, 13.3872256
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 45 400 Kč
Nabízený plat je průměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

Životopisy prosíme na adresu: david.benes@etd-bez.cz
Náplň práce:
1. Zodpovídá za chod oddělení Správa majetku a Údržba
2. Řeší pořízení, evidenci, převody a likvidaci majetku
3. Řídí energetické hospodářství, kontroluje technický stav
4. Zabezpečuje a odpovídá za plnění úkolů v oblasti životního prostředí.
5. Zodpovídá za systém revizních činností.
6. Jedná s dodavateli služeb
7. Sestavuje plánu oprav a údržby strojního zařízení a budov
Požadujeme: VŠ nebo SŠ technického směru, praxe v oboru min. 3 roky, znalost práce na PC, znalost právních předpisů, dobré komunikační schopnosti, znalost AJ výhodou, řidičský průkaz B, svědomitost, pečlivost
Nabízíme: velmi dobré mzdové podmínky, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, příspěvek na vzdělávání, roční odměny, příspěvek na dopravu

již byla obsazena."

ID nabídky:  488402432