Shade

Agentka.cz Jilemnice  Skladník

Skladník

31.07.2019

Společnost BRANO a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník v lokalitě Jilemnice.

Zaměstnavatel BRANO a.s.
Adresa pracoviště Na Račanech 100
514 01 Jilemnice
GEO: 50.599358, 15.518131
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

Požadujeme: fyzická zdatnost, manuální zručnost, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost za svěřené prostředky, min. základy práce na PC
Průkaz řidiče MV, VZV

Náplň práce: příjem, skladování, ošetřování a výdej materiálů, příjem a výdej zboží, příprava materiálu na střediska, odpis vydaných položek v PC

Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění,

kontakt: e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod.,

již byla obsazena."

ID nabídky:  488831232

Další nabídky práce společnosti BRANO a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Jilemnice »