Shade

Agentka.cz Liberec  Svářeč nerezových hadic metodou tig

Svářeč nerezových hadic metodou tig

31.07.2019

Společnost RATTAY kovové hadice s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Svářeč nerezových hadic metodou tig v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel RATTAY kovové hadice s.r.o.
Adresa pracoviště Kladenská 287
460 07 Liberec
GEO: 50.762931, 15.051721
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi svářeč podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Požadavky: Manuální zručnost, aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost za odvedenou práci, chuť učit se novým věcem.
Náplň práce: Svařovací práce metodou TIG (nerezové hadice a kompenzátory), práce na běžných víceúčelových strojích (výjimečně) - řezání, vrtání, gravírování, broušení, leštění, atp.
Práce v jednosměnném provozu.
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 100 Kč, 5 týdnů dovolené, prémie, příspěvek na tábor pro děti
Nástup možný ihned.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

již byla obsazena."

ID nabídky:  488845312

Další nabídky práce společnosti RATTAY kovové hadice s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Liberec »