Shade

Agentka.cz Bílovec  Zámečníci - nástrojaři

Zámečníci - nástrojaři

03.12.2019

Společnost MASSAG, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Zámečníci - nástrojaři v lokalitě Bílovec.

Zaměstnavatel MASSAG, a.s.
Adresa pracoviště Opavská 272
743 01 Bílovec
GEO: 49.758204, 18.004245
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zámečníci podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

z: 24.7.2019 a: 29.11.2019
Náplň práce: práce na obráběcích strojích, vývoj a praktická realizace vlastních návrhů, kusová výroba pro potřeby dalších oddělení, výroba podpůrných přípravků k navazující výrobě, tvorba jednoduché dokumentace
Požadavky: manuální zručnost, plné pracovní nasazení, schopnost samostatné i týmové práce, zkušenost a praxe v oboru výhodou, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
Odborná školení, osobní ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky, firemní akce i pro rodinné příslušníky
Telefonický kontakt v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hodin.
Osobní kontakt: 9:00 - 11:00, 12:00 - 14:00 hod v místě výkonu práce

již byla obsazena."

ID nabídky:  488871168