Shade

Agentka.cz Klatovy  Prodavač/ka masa a uzenin

Prodavač/ka masa a uzenin

20.01.2020

Společnost MASO UZENINY PÍSEK, a. s hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/ka masa a uzenin v lokalitě Klatovy.

Zaměstnavatel MASO UZENINY PÍSEK, a. s
Adresa pracoviště ul. 5. května 137
339 01 Klatovy
GEO: 49.3830033, 13.2964474
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

PRACOVIŠTĚ: prodejna v areálu hypermarketu Albert Klatovy-Luby
POŽADUJEME: spolehlivost, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
NÁPLŇ PRÁCE: prodej masa, uzenin a lahůdek, příprava pultu
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky
KONTAKT: nejdříve telefonický - prodejna 702 207 499, případně paní Strašilová 720 965 914

již byla obsazena."

ID nabídky:  490042112

Další nabídky práce společnosti MASO UZENINY PÍSEK, a. s

Další nabídky práce v lokalitě Klatovy »