Shade

Agentka.cz Skuteč  Obsluha strojů a zařízení - strojník

Obsluha strojů a zařízení - strojník

12.08.2019

Společnost GRANITA s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha strojů a zařízení - strojník v lokalitě Skuteč.

Zaměstnavatel GRANITA s.r.o.
Adresa pracoviště Vilibalda Svobody 695
539 73 Skuteč
GEO: 49.8363883, 15.9925988
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha strojů průměrný
Vzdělání Bez vzdělání
Požadujeme Obsluha stavebních strojů

Další informace

Místo výkonu práce: Skuteč
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha bagru (nakladače)
POŽADAVKY: strojnický průkaz, praxe, řidičský průkaz sk. C výhodou, svářečský průkaz výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 1 týden dovolené navíc, po 2 letech roční příspěvek na životní pojištění, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

již byla obsazena."

ID nabídky:  490408192