Shade

Agentka.cz Olomouc  Strojní dělník pro speciální zakládání

Strojní dělník pro speciální zakládání

14.08.2019

Společnost BP STAVBY Morava s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Strojní dělník pro speciální zakládání v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel BP STAVBY Morava s.r.o.
Adresa pracoviště tř. Kosmonautů 1288
779 00 Olomouc
GEO: 49.5910113, 17.2700282
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník průměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Místo výkonu práce: ČR - Morava.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 9:00 - 15:00 hod. nebo emailem.

Náplň práce: práce v četě provádějící speciální zakládání staveb - piloty; práce na UNC, obsluha čerpadla; osazování armokošů do pilot.
Požadujeme: spolehlivost, důslednost, aktivní přístup, časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B, výhodou strojní průkaz na kolová rypadla (není podmínkou). Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: práci v rozvíjející se stavební firmě, práce v kolektivu s dlouholetými zkušenostmi v oboru, práce především na Moravě, zajímavé platové ohodnocení, 25 dní dovolené, stravenky, vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků.

již byla obsazena."

ID nabídky:  490615040