Agentka.cz Kojetín  Obsluha textilních strojů pro výrobu textilní galanterie

Obsluha textilních strojů pro výrobu textilní galanterie

14.08.2019

Společnost Ladislav Šťastník hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha textilních strojů pro výrobu textilní galanterie v lokalitě Kojetín.

Zaměstnavatel Ladislav Šťastník
Adresa pracoviště Křenovská 1389
752 01 Kojetín
GEO: 49.3414104, 17.2953502
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 17 800 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Náplň práce:
obsluha textilních strojů; schopnost na základě objednávky vyrobit požadovaný výrobek; vizuální kontrola vyrobeného zboží

Požadavky:
spolehlivost

Nabízíme:
stravenky (100 Kč), 5 týdnů dovolené, možnost posunutí pracovní doby; možnost výkonu práce na zkrácený úvazek

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: eva.stastnikova@evila.cz;
- telefonicky (08,00 - 16,00hod.) na čísle 602 616 027 - Mgr. Eva Šťastníková

již byla obsazena."

ID nabídky:  490668288