Agentka.cz Třinec  Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (iso) (zamk)

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (iso) (zamk)

15.08.2019

Společnost DONGWON CZ, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (iso) (zamk) v lokalitě Třinec.

Zaměstnavatel DONGWON CZ, s.r.o.
Adresa pracoviště  745
739 61 Třinec
GEO: 49.6772362, 18.6700775
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 18 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Jiné - Aktivní

Další informace

B15 z:9/8/2019 (ZamK)
Požadujeme:
- aktivní znalost korejského jazyka úroveň rodilý mluvčí (reporty, analýzy a prezentace v korejském jazyce).
Náplň práce:
- zajišťování úrovně kvality v organizaci v souladu se standardy společnosti, definování procesních parametrů, řízení odchylek, hodnocení rizik, určování, realizace a monitorování výrobních strategií pro oddělení kvality dle určení korejské strany, dodržování politiky plánů dle vedení korejské společnosti
- koordinace a uplatňování požadavků dle vedení.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

již byla obsazena."

ID nabídky:  490837248