Agentka.cz Mýto  Stavební a provozní elektrikáři - ELEKTRIKÁŘ M/Ž

Stavební a provozní elektrikáři - ELEKTRIKÁŘ M/Ž

22.04.2020

Společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Stavební a provozní elektrikáři - ELEKTRIKÁŘ M/Ž v lokalitě Mýto.

Zaměstnavatel Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
Adresa pracoviště Plzeňská 601
338 05 Mýto
GEO: 49.787618, 13.728418
Úvazek třísměnný provoz
Plat 32 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikáři podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.

Další informace

Místo výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách
Náplň práce: montáž chladících a mrazících boxů
Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly, nejsme pásová výroba.
Požadujeme: střední odborné vzdělání, platnou vyhlášku 50, min. §5
Nabízíme: platové ohodnocení od 32.000,- Kč/měs., závodní stravování, příspěvek na dovolenou Flexi passy 12.000 Kč/ročně, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření 666 Kč/měsíčně, 25 dní dovolené, svoz zaměstnanců z vybraných lokalit, jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti. Doba určitá na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Kárová Iveta, tel.: 371 877 725, e-mail: iveta.karova@carrier-ref.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  490898176