Shade

Agentka.cz Radiměř  Svářeč TIG

Svářeč TIG

28.10.2019

Společnost MS ProTech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Svářeč TIG v lokalitě Radiměř.

Zaměstnavatel MS ProTech s.r.o.
Adresa pracoviště  469
569 07 Radiměř
GEO: 49.6993146, 16.4184744
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi svářeč podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Společnost MS ProTech se zabývá zakázkovou výrobou strojních dílů a kompletních sestav strojů.
NÁPLŇ PRÁCE: svařování nerezové oceli metodou TIG
POŽADAVKY: svářecí průkaz pro svařování metodou 141, technické vzdělání, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly, zkušenost se svařováním nerezových plechů do tloušťky 10 mm, svařování trubek výhodou, manuální zručnost, pečlivost, pořádnost, systematičnost
NABÍZÍME: ohodnocení dle schopností a dosahovaných výkonů, možnost osobního a profesního růstu, příspěvek na stravování a penzijní připojištění
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

již byla obsazena."

ID nabídky:  491252224