Shade

Agentka.cz Kbelnice  Dělnice / dělník v plastikářské výrobě

Dělnice / dělník v plastikářské výrobě

23.08.2019

Společnost LPH Kbelnice s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Dělnice / dělník v plastikářské výrobě v lokalitě Kbelnice.

Zaměstnavatel LPH Kbelnice s.r.o.
Adresa pracoviště  22
506 01 Kbelnice
GEO: 50.4556703, 15.3474148
Úvazek turnusové služby
Plat 14 000 až 17 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělnice podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

DĚLNICE / DĚLNÍK V PLASTIKÁŘSKÉ VÝROBĚ - pracoviště Kbelnice.
Kontakt: pan Mizera, tel: 493 520 657, email: info@lph-kbelnice.cz nebo osobně po tel. dohodě PO-PÁ, od 7:00-14:00
Náplň práce: obsluha vstřikolisů v turnusovém provozu.
Požadavky: spolehlivost, pečlivost, praxe
Nabízíme: Zkušební doba 3 měsíce, prémie po zaučení (až 4.000 Kč), poté možnost prodloužení PP na dobu neurčitou a postup na pozici kontrolora ve výrobě.

již byla obsazena."

ID nabídky:  491932416

Další nabídky práce společnosti LPH Kbelnice s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Kbelnice »