Agentka.cz Český Krumlov  FACILITY MANAGER, výrobní společnost

FACILITY MANAGER, výrobní společnost

24.08.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici FACILITY MANAGER, výrobní společnost v lokalitě Český Krumlov.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Český Krumlov
GEO: 48.8107194, 14.3150239
Úvazek plný
Plat 45 000 až 70 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Němčina - B1 - středně pokročilý
Angličtina - B1 - středně pokročilý

Významná výrobní společnost hledá do svých řad FACILITY MANAGERA.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za veškeré dění ve svěřených objektech v oblasti správy budov, TZB, BOZP+PO, odpadového a vodního hospodářství, energetiky
- Zajištění technického stavu a provozu objektů
- Spolupráce při řešení stavebních projektů a jejich realizace
- Komunikace a koordinace s dodavateli a kontrolními orgány (např. stavební úřady)
- Vedení dokumentace ke správě budov
- Zodpovědnost za plán investic a jejich realizaci

- 13. plat
- Bonusy/prémie
- Flexibilní pracovní dobu
- Dovolená 5 týdnů
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na stravování + závodní stravování
- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Příspěvek na dětské letní tábory
- Zdarma očkování proti chřipce
- Vzdělávací kurzy, školení
- Firemní akce

již byla obsazena."

ID nabídky:  492073216