Shade

Agentka.cz Kuřim  Konstruktér elektro

Konstruktér elektro

28.08.2019

Společnost TOS KUŘIM - OS,a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér elektro v lokalitě Kuřim.

Zaměstnavatel TOS KUŘIM - OS,a.s.
Adresa pracoviště Blanenská 1321
664 34 Kuřim
GEO: 49.3135669, 16.5377945
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny 6:00-14:30 hod.)
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Náplň práce: tvorba PLC programů pro řízení obráběcích strojů, tvorba elektro návodů k obsluze a údržbě strojů
Požadavky:
- znalost problematiky CNC obráběcích strojů
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci - EPLAN
- výhodou znalost PLC programování ŘS Siemens, Heidenhain, Fanuc
- vyhl. 50/78 Sb., ŘP sk. B
- všeobecná znalost práce na PC
- znalost AJ

Zaměstnanecké výhody:5 týdnů dovolené, příspěvek 1.500,- měsíčně na penzijní spoření, příspěvek na stravování, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Místo výkonu práce: Blanenská 1321/47, 664 34 Kuřim

již byla obsazena."

ID nabídky:  492497920