Shade

Agentka.cz Sušice  Šička, švadlena

Šička, švadlena

10.06.2020

Společnost 2P SERVIS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Šička, švadlena v lokalitě Sušice.

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o.
Adresa pracoviště Nádražní č.e. 580
342 01 Sušice
GEO: 49.2418222, 13.5335645
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 600 Kč
Nabízený plat je pro profesi švadlena podprůměrný
Vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Další informace

Vhodné POUZE pro OZP.
POŽADUJEME: vyučení v oboru krejčová švadlena, šička nebo dostatek praxe v šití na stroji, manuální zručnost, pečlivost, smysl pro dobře odvedenou práci
NÁPLŇ PRÁCE: šití na průmyslovém šicím stroji, práce v oděvní výrobě
NABÍZÍME: zaučení, práce v malém příjemném kolektivu, zkrácený úvazek, flexibilní pracovní doba
FIREMNÍ BENEFITY|: příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, občerstvení na pracovišti, právní poradenství, 2 dny dovolené navíc
ÚVAZEK: 4 - 8 hodin denně
MZDA: 14 600 Kč při plném úvazku + odměny
Korespondenční adresa: Nádražní ul. - areál býv. Kasáren, 342 01 Sušice

již byla obsazena."

ID nabídky:  492623616