Shade

Agentka.cz Brno  Řidič - strojník

Řidič - strojník

01.09.2019

Společnost GA Energo technik s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Řidič - strojník v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel GA Energo technik s.r.o.
Adresa pracoviště Hády 968
614 00 Brno
GEO: 49.2202172, 16.6579635
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi strojník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Zaměstnání dle dohody na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
NÁPLŇ PRÁCE:
práce s UNC, mini bagrem, doprava, obsluha a údržba strojů
POŽADAVKY:
Řidičský průkaz C + E
Zkušenost s obsluhou UNC, mini bagru apod.
Výhodou jeřábnický průkaz
Zodpovědnost
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady), možnost bezúročné firemní půjčky, kvalitní OOPP, výhodný akciový program pro zaměstnance

již byla obsazena."

ID nabídky:  493134848