Shade

Agentka.cz Liberec  Skladník-řidič

Skladník-řidič

01.09.2019

Společnost K.T.O. International spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník-řidič v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel K.T.O. International spol. s r.o.
Adresa pracoviště České mládeže 519
463 12 Liberec
GEO: 50.7420697, 15.0315238
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce: manipulace se zbožím - příjem - výdej, rozvoz a svoz zásilek, skladová evidence.
Požadujeme: SO s výučním listem, ŘP sk. B, spolehlivost, znalost sortimentu a praxe v oboru TZB výhodou.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce v malém kolektivu, stravenky, příspěvek na životní či penzijní pojištění.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovních dnech v době od 9.00 do 15.00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  493228544