Shade

Agentka.cz Proboštov  Řidič - linkař

Řidič - linkař

08.09.2019

Společnost PECUD, výrobní a obchodní družstvo Žandov hledá nové zaměstnance na pozici Řidič - linkař v lokalitě Proboštov.

Zaměstnavatel PECUD, výrobní a obchodní družstvo Žandov
Adresa pracoviště Zemská 535
417 12 Proboštov
GEO: 50.662974, 13.830413
Úvazek
Plat 25 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidič průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Nástup možný IHNED
Přijmeme řidiče skupiny "B". Praxe min.1-2 roky.
Náplň práce: rozvoz našich pekárenských výrobků.
Noční práce - směny od 03:30 do 12:00 hodin+sobota 03:30-09:00 hod.
Požadujeme spolehlivost,ochotu pracovat a učit se novým věcem.PP možný na dobu neurčitou, dle dosažených pracovních výsledků.
V případě zájmu se hlásit telefonicky, e-mailem nebo osobně

již byla obsazena."

ID nabídky:  494116608