Shade

Agentka.cz Jihlava  Mzdová/ý učetní

Mzdová/ý učetní

11.09.2019

Společnost A.G.J. - facility s.r.o hledá nové zaměstnance na pozici Mzdová/ý učetní v lokalitě Jihlava.

Zaměstnavatel A.G.J. - facility s.r.o
Adresa pracoviště Mahlerova 2087
586 01 Jihlava
GEO: 49.397924, 15.5811717
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV

A.G.J. - facility s.r.o je společnost, která se zaměřuje na úklidové práce.
Hledáme mzdovou/ého účetní/ho do Jihlavské kanceláře.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem. (jobmatch)

Náplň práce: zpracovávat mzdovou agendu, vydané a přijaté faktury, administrativní činnost, firemní CRM systém
Nabízíme: dobré platové podmínky, dlouhodobé zaměstnání, zaškolení, týden dovolené navíc
Požadujeme: pracovitost a flexibilnost, zkušenost s účetní agendou, organizační vlastnosti

již byla obsazena."

ID nabídky:  494465024

Další nabídky práce společnosti A.G.J. - facility s.r.o

Další nabídky práce v lokalitě Jihlava »