Shade

Agentka.cz Rakovník  Pracovníci ostrahy, strážní

Pracovníci ostrahy, strážní

12.09.2019

Společnost FAEE, s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovníci ostrahy, strážní v lokalitě Rakovník.

Zaměstnavatel FAEE, s. r. o.
Adresa pracoviště Lubenská 1588
269 01 Rakovník
GEO: 50.095111, 13.725534
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 90 až 100 Kč
Nabízený plat je pro profesi pracovníci ostrahy podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Dvanáctihodinové směny vč. svátků a víkendů.
Požadujeme výpis z rejstříku trestů. Certifikát "strážný" možné zprostředkovat.
Náplň práce: hlídání parkoviště.
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou nebo na DPP ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem, příplatky ke stanovené mzdě, možnost záloh, poskytnutí firemního oděvu, získání firemních benefitů.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 770 101 095 (ve všední dny) nebo e-mailem ostraha@1lb.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  494782976