Shade

Agentka.cz Ústí nad Labem  Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

14.09.2019

Společnost JEES s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní zástupce v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel JEES s.r.o.
Adresa pracoviště Ústí nad Labem
GEO: 50.6610266, 14.0329968
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 16 300 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce: Ústecký kraj.
Náplň práce:
Zodpovědnost za prodejní výsledky v regionu
Zajistit distribuci a prezentaci našich produktů značky Power Air.
Pravidelné návštěvy stávajících zákazníků a akvizice nových zákazníků
Vyřizování objednávek a reklamací
Reporting

Požadujeme:
Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Samostatnost, iniciativu a proaktivnost
Uživatelskou znalost práce s PC
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme :
Platové podmínky 16 300,- Kč. + provize až 35 000,- Kč + bonus až 3 000,- Kč
Zázemí silné společnosti
Zaměstnanecké výhody a benefity
Služební automobil, telefon, tablet
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivační list.
K Vašemu životopisu, prosím, přiložte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.
Neobdržíte-li od nás odpověď do 4 týdnů po odeslání Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali našim požadavkům.
Zaměstnavatel:
JEES spol. s r.o.
Adresa: Nádražní 745, Brandýs nad Labem, 250 01
Kontakt: milan.rehak@jees.cz, tel: 778 091 299

již byla obsazena."

ID nabídky:  495149824