Shade

Agentka.cz Jihlava  Samostatný technik

Samostatný technik

21.09.2019

Společnost MOTORPAL, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Samostatný technik v lokalitě Jihlava.

Zaměstnavatel MOTORPAL, a.s.
Adresa pracoviště Humpolecká 313
586 01 Jihlava
GEO: 49.41623, 15.560995
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Pracovní náplň:

- tvorba technologických postupů pro vstupní kontrolu
- rozbory spotřeb materiálu, změnová řízení, předkalkulace, studie proveditelnosti
- kontrola využívání normovaného materiálu
- organizace činností souvisejících s databází nových výrobků

Požadujeme:

- SŠ technického směru
- znalosti z oblasti technické dokumentace, materiálových norem a metrologie výhodou
- praxe vítaná, ale není podmínkou
- dobrá znalost MS Office
- zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce, ochota učit se

Jednosměnný pracovní provoz, pružná pracovní doba.

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené, prac. doba 37,5 hod./týdně, dotované závodní stravování, slevy na zboží a služby u vybraných obchodních partnerů, karta Multisport aj.

již byla obsazena."

ID nabídky:  495226368