Shade

Agentka.cz Praha  Programový manažer | až 75 000 Kč!

Programový manažer | až 75 000 Kč!

21.09.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Programový manažer | až 75 000 Kč! v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 60 000 až 75 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý
Angličtina - C1 - aktivně

Mezinárodní společnost a velký hráč na poli automotive hledá PROGRAMOVÉHO MANAŽERA!

Budete mít na starost řízení projektů převážně pro Volkswagen a přitom nebudete muset nikoho vést. Máte víceletou zkušenost s projekty v automotive? Tak právě Vás hledáme!

Náplň práce:
- Vytváření a formální řízení multifunkčního týmu, kde každý člen zná svou zodpovědnost a roli
- Zodpovědnost za to, že dohodnuté cíle projektu budou doručeny včas a v plném rozsahu
- Pravidelný reporting vedení projektu všem zúčastněným stranám (Německo, Belgie, USA apod.)

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky 100,-Kč / den
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění po zkušební době
- Firemní tarif
- Možnost využití firemní kantýny
- Výroční odměny
- Roční bonus až 6000,-Kč při max. 5-denní absenci z důvodu nemoci
- Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky

již byla obsazena."

ID nabídky:  495381504