Agentka.cz Praha  SALES MANAGER | Napájecí systémy/datové sítě | Praha

SALES MANAGER | Napájecí systémy/datové sítě | Praha

21.09.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SALES MANAGER | Napájecí systémy/datové sítě | Praha v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 60 000 až 70 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý

Hledáme vhodné kandidáty na pozici team leadera pro prodej systému záložního napájení pro ICT technologie a systémů pro energetickou optimalizaci provozu těchto technologií. Jedná se zejména o produkty určené pro použití v datových sítích, serverovnách, telekomunikačních ústřednách a datových centrech.

Pracovní náplň:
- vedení a řízení teamu obchodní skupiny
- vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí ve svěřeném segmentu
- péče o stávající zákazníky a rozšiřování spolupráce
- tvorba obchodních nabídek
- prezentace produktů a novinek
- účast na výstavách a konferencích
- jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- spoluúčast na tvorbě strategie prodeje
- návrhy obchodních plánů skupiny
- reporting

- jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti, 20 let na trhu v ČR
- zajímavé zaměstnání v prostředí moderních telekomunikačních a ICT technologií
- výborné platové ohodnocení - fixní částka + odměny
- přátelský kolektiv
- školení v tuzemsku i zahraničí
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání s možností profesního i mzdového růstu
- služební vůz i pro soukromé účely
- mobilní telefon, notebook
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- sick days
- vlastní kancelář
- velmi příjemné prostředí

již byla obsazena."

ID nabídky:  495386624