Shade

Agentka.cz Klatovy  LEAN MANAGER až 90 000 Kč

LEAN MANAGER až 90 000 Kč

21.09.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici LEAN MANAGER až 90 000 Kč v lokalitě Klatovy.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Klatovy
GEO: 49.3954468, 13.2947531
Úvazek plný
Plat 65 000 až 90 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý

Další informace

Hledá se LEAN MANAGER!

Pro významného klienta z oblasti automotive obsazujeme pozici do Top managementu.

Máte znalosti v oblasti výrobních procesů a zkušenosti s jejich optimalizací či zaváděním metod štíhlé výroby?
Máte zkušenosti z automotive výrobní společnosti?
Domluvíte se anglicky?

Pokud je Vaše odpověď na tyto otázky ANO - pak jste to možná Vy, koho hledáme.

Vaším úkolem bude:
- Sledovat produktivitu
- Komunikovat se zákazníkem a zajišťovat spokojenost zákazníka
- Zvyšovat ziskovost produktů závodu
- Implementovat metody štíhlé výroby
- Řešit vzniklé problémy v rámci různých oddělení

- 13. plat
- Služební automobil i k soukromým účelům
- Notebook, telefon
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na závodní stravování
- 3 sick days
- Příspěvek na penzijní připojištění 1.000 Kč/měsíc
- Multisport karta
- Cizojazyčné kurzy

již byla obsazena."

ID nabídky:  495449088