Shade

Agentka.cz Praha  ZÁSTUP na RECEPCI, 130 Kč

ZÁSTUP na RECEPCI, 130 Kč

24.09.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ZÁSTUP na RECEPCI, 130 Kč v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek dočasný
Plat 20 160 až 21 840 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Angličtina - B2 - pokročilý
Čeština - C1 - aktivně

Hledáte si brigádu na recepci a rád/a byste získala zkušenosti jako recepční? Domluvíte se anglicky a máte volno v termínu 25.9., 26.9 a 1.,2.,3.10.? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a získejte další zkušenosti v mezinárodní společnosti.

Náplň práce:
* Administrativa spojená s chodem recepce
* Vyřizování telefonických hovorů, přepojování a předávání vzkazů
* Organizace a příprava zasedacích místností
* Uvádění a obsluha návštěv
* Zpracovávání pošty
* Doplňování kávovarů
* Komunikace s firmami zajišťujícímu údržbu (v případě potřeby)

Mzda: 130 Kč/hod.
Lokalita: Praha 8 Florenc
Termín: 25.9., 26.9 a 1.,2.,3.10. (23.9. zaučení kdykoli po 9:00)
Pracovní doba: 7:30 - 14:00 každý všední den

* Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

již byla obsazena."

ID nabídky:  495472640