Agentka.cz Havířov  Finanční poradce pro stávající klientelu, Vedoucí kanceláře

Finanční poradce pro stávající klientelu, Vedoucí kanceláře

27.10.2019

Společnost Lenka Linartová hledá nové zaměstnance na pozici Finanční poradce pro stávající klientelu, Vedoucí kanceláře v lokalitě Havířov.

Zaměstnavatel Lenka Linartová
Adresa pracoviště Dlouhá třída 485
736 01 Havířov
GEO: 49.7786779, 18.4386659
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi finanční poradce podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce:Komunikace s klienty do nově otevřené kanceláře, Finanční a úvěrové poradenství, administrativa smluv, komunikace s centrálou společnosti, servis stávajících klientů

Požadavky: schopnost práce v týmu, komunikativnost, samostatnost
Zázemí a podpora úspěšného týmu, nástupní bunus, pružná pracovní doba, nadstandardní finanční ohodnocení na trhu , kariérní růst, vzdělávání v rámci firmy

Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

již byla obsazena."

ID nabídky:  495602432