Agentka.cz Liberecký kraj  Operátor výroby, mzda 32 000 Kč + 4000 Kč NÁBOROVÝ BONUS

Operátor výroby, mzda 32 000 Kč + 4000 Kč NÁBOROVÝ BONUS

Společnost Ascari s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor výroby, mzda 32 000 Kč + 4000 Kč NÁBOROVÝ BONUS v lokalitě Liberecký kraj.

Zaměstnavatel Ascari s.r.o.
Adresa pracoviště Liberecký kraj
Úvazek plný, třísměnný provoz
Plat 32 000 až 36 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor průměrný
Vzdělání Základní

Další informace

- Náborový příspěvek 4000 Kč
- příspěvek za doporučení ve výši 5000 Kč.
Oceníme, pokud budete moct nastoupit ihned!
Vhodné i pro absolventy! Čeká vás kompletní zaučení celému výrobnímu procesu.
Rádi Vám nabídneme
• Stabilní práce na HPP.
• Mzda na této pozici je 30 000 - 32 000 Kč již od prvního měsíce.
• Měsíční odměny v průměru ve výši 1 670 Kč/měsíc.
• Možnost finančních záloh (1 000 Kč/týden).
• Příspěvek na stravné 39 Kč.
• Profesionální přístup koordinátora přítomného přímo na pracovišti.
• Dovolená 25 dní.
Náplň práce
• Výroba a montáž brzdových systému.
• Obsluha strojů a zařízení.
• Zakládání výrobku do stroje.
Požadujeme
• Manuální zručnost
• Praxe výhodou
• Zdravotní způsobilost
Kontakt
Zdeňka Roučková
+420 731 683 987

již byla obsazena."

ID nabídky:  496384768

Další nabídky práce společnosti Ascari s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Liberecký kraj »

Zdroj: Ascari s.r.o.