Shade

Agentka.cz Nové Město na Moravě  *zkušební technik

*zkušební technik

04.10.2019

Společnost MEDIN a.s. hledá nové zaměstnance na pozici *zkušební technik v lokalitě Nové Město na Moravě.

Zaměstnavatel MEDIN a.s.
Adresa pracoviště Vlachovická 619
592 31 Nové Město na Moravě
GEO: 49.564125, 16.059477
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
- provádění interního a zajišťování externího testování výrobků (zdravotnických prostředků) a materiálu:
› testování tvrdosti
› zkoušky tahem
› zkoušky tlakem
› metalografické zkoušky
› chemické složení kovů RTG spektrometrem
- ověřování kvality práce
- vývoj a aplikace individuálních zkušebních metod
- zajišťování uživatelské údržby používaných zařízení a měřidel

POŽADUJEME
- SOU, SŠ, Bc. vzdělání
- organizační a komunikační dovednosti
- pokročilé ovládání běžných PC aplikací
- základní znalosti chemie a fyziky
- zkušenosti v oblasti testování a zkušebnictví výhodou
- samostatnost

již byla obsazena."

ID nabídky:  496696576