Agentka.cz Praha  Pomocní číšníci (ostatní pracovníci příbuzní barmanům)

Pomocní číšníci (ostatní pracovníci příbuzní barmanům)

20.01.2020

Společnost BALKAN GASTRO s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocní číšníci (ostatní pracovníci příbuzní barmanům) v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel BALKAN GASTRO s.r.o.
Adresa pracoviště Na Zlíchově 260
152 00 Praha
GEO: 50.0481658, 14.4083902
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 14 600 Kč
Nabízený plat je pro profesi číšníci podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Kontakt:tel.: 602212069, e-mail: rade2001@seznam.cz
Náplň práce:
Výpomoc na place -roznášení jídel, uklízení nádobí

Požadavky:
znalost z některého z jazyků balkánských zemí (srbochorvatský, makedonský,..) výhodou vzhledem k zákazníkům a personálu v restauraci.

již byla obsazena."

ID nabídky:  496771840

Další nabídky práce společnosti BALKAN GASTRO s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Praha »