Agentka.cz Týn nad Vltavou  OBSLUHA CNC - pracovník kovoobrábění

OBSLUHA CNC - pracovník kovoobrábění

27.09.2019

Společnost RICHMONT - CZ a.s. hledá nové zaměstnance na pozici OBSLUHA CNC - pracovník kovoobrábění v lokalitě Týn nad Vltavou.

Zaměstnavatel RICHMONT - CZ a.s.
Adresa pracoviště Kolodějská 507
375 01 Týn nad Vltavou
GEO: 49.231279, 14.421308
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 16 280 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: obsluha CNC (frézka nebo soustruh), kovoobrábění, kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace
Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru, technickým myšlením), manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
Nabízíme: profesní růst, zázemí stabilní společnosti, zajímavou tvůrčí práci na moderních strojích, závodní stravování, dobrý kolektiv
Mzdové rozpětí: od 16.280 do 45.000 Kč měsíc (dle zkušeností)

již byla obsazena."

ID nabídky:  496884224