Agentka.cz Olomouc  Všeobecná sestra se specializovanou způsobilostí

Všeobecná sestra se specializovanou způsobilostí

27.09.2019

Společnost Hospic na Svatém Kopečku hledá nové zaměstnance na pozici Všeobecná sestra se specializovanou způsobilostí v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel Hospic na Svatém Kopečku
Adresa pracoviště nám. Sadové 4
779 00 Olomouc
GEO: 49.6286043, 17.3378717
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 28 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sestra podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC

Další informace

Pracoviště: nám. Sadové č.p. 4/24, Svatý Kopeček, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 9:00 - 15:00 hod. nebo emailem.

Náplň práce:
- Ošetřovatelská péče o vážně nemocné klienty v nepřetržitém provozu.
- Poskytování ošetřovatelské péče bez odborného dohledu.
Požadavky:
- všeobecná sestra s odbornou způsobilostí dle zákona 96/2004 Sb. se zájmem o práci v oblasti lůžkové paliativní péče
- specializační studium
- základy práce na PC
- komunikativnost, odpovědnost, pečlivost, vlídný přístup, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- praxe v paliativní péči vítána, není však podmínkou
Pracovní doba: denní směna 6:45 - 19:00 hod., noční směna 18:45 - 7:00 hod.
Nabízíme:
- práci na celý (37,5 hod./týden) nebo poloviční úvazek (18,75 hod./týden) ve zdravotní oblasti, která dává smysl
- zajištění obědů na pracovišti s příspěvkem od zaměstnavatele
- 25 dní řádné dovolené
- mimořádné odměny
- vzdělávání pracovníků
- příjemné pracovní prostředí
- zázemí stabilní organizace
- podpora vzdělávání
Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou.

již byla obsazena."

ID nabídky:  496924672