Agentka.cz Roudnice nad Labem  Strojírenský dělník/dělnice- lakýrník/lakýrnice

Strojírenský dělník/dělnice- lakýrník/lakýrnice

02.10.2019

Společnost MEVA a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Strojírenský dělník/dělnice- lakýrník/lakýrnice v lokalitě Roudnice nad Labem.

Zaměstnavatel MEVA a.s.
Adresa pracoviště Na Urbance 632
413 01 Roudnice nad Labem
GEO: 50.422889, 14.264596
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 22 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi lakýrnice průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Náplň práce:
" Obsluha lakovací a sušící kabiny
" Příprava dílců pro lakování
" Lakování výrobků

Požadujeme:
" zkušenosti s lakováním kovových dílců
" práce převážně ve dvousměnném provozu
" pečlivost, manuální zručnost

Nabízíme:
práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, hrazené stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně.
Způsob prvního kontaktu osobně v místě výkonu práce, e-mailem nebo telefonicky od 7.00-15.00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  496976384