Agentka.cz Svitavy  Řidiči nákladního automobilu s přívěsem, tahače

Řidiči nákladního automobilu s přívěsem, tahače

29.09.2019

Společnost Coleman S.I., a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Řidiči nákladního automobilu s přívěsem, tahače v lokalitě Svitavy.

Zaměstnavatel Coleman S.I., a.s.
Adresa pracoviště Olomoucká 1759
568 02 Svitavy
GEO: 49.7567452, 16.4829029
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi řidiči průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D

Další informace

ŘIDIČ/ka Svitavy
Jsme specialisti na střechy a fasády, obchod je podpora zákazníků při řešení kvalitní střechy a fasády na každém kroku, jsme inovativní, naše služby jsou revoluční, jsme tým a baví nás to.

Hledáme kolegu do našeho skvělého týmu, který bude mít za úkol zavážení zboží k zákazníkům dle jejich požadavků, příjem a výdej zboží ze skladu.
Výhodou je stálá pracovní doba (Po - Pá) s každodenním návratem zpět na obchodní centrum do Svitav. Dobré platové podmínky.
Požadujeme :
ŘP minimálně sk. C,E;
kartu řidiče nákladního vozidla pro dig. tachografy
průkaz oprávnění pro obsluhu hydraulické ruky
vazačské zkoušky
komunikativnost, vstřícnost a pečlivost
Výhodou :
znalost stavebních materiálů
Náplň práce :
příjem a výdej zboží
zavážení zboží k zákazníkům dle jejich požadavků

již byla obsazena."

ID nabídky:  497161472

Další nabídky práce společnosti Coleman S.I., a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Svitavy »