Agentka.cz Opava  Odborný pracovník, pracovnice certifikačního orgánu na výrobky

Odborný pracovník, pracovnice certifikačního orgánu na výrobky

27.10.2019

Společnost TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, akciová společnost hledá nové zaměstnance na pozici Odborný pracovník, pracovnice certifikačního orgánu na výrobky v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, akciová společnost
Adresa pracoviště Těšínská 2962
746 01 Opava
GEO: 49.9307082, 17.9314407
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi odborný pracovník podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Polština - Aktivní
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

KO: Kalabová Martina Ing., volejte od 08:00 do 13:00: 553 759 846, e-mail: martina.kalabova@tlo.cz.
VŠ technického směru podmínkou, ŘP sk. AJ min. B1, polský jazyk výhodou.
Náplň práce: posuzování a certifikace strojů a strojních zařízení dobývacích, razicích, dopravních i pro práce v podzemí, strojních zařízení pro zemní práce, pro manipulaci s materiálem, hydraulických mechanizmů. Telefonická i ústní komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky. Kontrola dokumentace a přebírání vzorků
Smlouva na 1 rok, poté doba neurčitá. Pružná pracovní doba.

již byla obsazena."

ID nabídky:  497360896

Další nabídky práce společnosti TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, akciová společnost

Další nabídky práce v lokalitě Opava »