Agentka.cz Mladá Boleslav  Zkušební technik | digitalizace vozů | skvělé benefity!

Zkušební technik | digitalizace vozů | skvělé benefity!

12.10.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Zkušební technik | digitalizace vozů | skvělé benefity! v lokalitě Mladá Boleslav.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Mladá Boleslav
GEO: 50.410745, 14.9028046
Úvazek plný
Plat 35 000 až 42 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technik průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Pojďte se stát členem skupiny Volkswagen a podílejte se na bezpečnosti jízdy autem. Jsou Vám blízké elektrické a elektronické systémy v automobilech? Čtěte dál!

Do Mladé Boleslavy potřebujeme ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA!

Budete součástí firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.

Náplň práce:

- Podpora vývoje a testování elektronických jednotek pro společnost Škoda Auto, a.s.
- Stavba specifických měřících stanovišť
- Odborná podpora pro koncernové systémy a aplikace při vývoji
- Práce s technickou dokumentací
- Práce s diagnostikou vozidla
- Specializovaná měření na vozech (osciloskop, proudová sonda aj.)
- Spolupráce při vývoji elektroniky s koncernem VW
- Účast na zahraničních zimních a letních zkouškách (2x za rok)
- Příprava elektromobilů pro další činnosti konstruktérů a zodpověnost za vysokonapěťové části

- zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně
- týden dovolené navíc
- možnost práce z domova (až 2x týdně)
- pružná pracovní doba
- flexi volno
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- bonusový systém Cafeterie
- odměna při pracovním výročí
- vzdělávací kurzy a školení
- jazykové kurzy na pracovišti
- výhodný operativní leasing
- odmena za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
- zvýhodněný tarif
- mobilní telefon i pro soukromé účely
- zvýhodněné cestovní pojištění
- firemní akce

již byla obsazena."

ID nabídky:  498006784