Shade

Agentka.cz Liberec  Kuchař/ka

Kuchař/ka

27.10.2019

Společnost TMR Ještěd a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Kuchař/ka v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel TMR Ještěd a.s.
Adresa pracoviště  577
460 08 Liberec
GEO: 50.7387656, 15.0095124
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi kuchař podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

CHARAKTERISTIKA:
Připravuje teplé a studené pokrmy, rozděluje je na jednotlivé porce a dekoruje.
NÁPLŇ PRÁCE:
Připravovat a upravovat suroviny a pokrmy a dodržovat normy při vaření a výdeji jídel.
Připravovat inventář, prostory a zboží pro plynulý chod provozovny během pracovní doby s cílem dodržet HACCP
Kontrolovat a udržovat svěřený majetek společnosti (prostory, inventář, zboží).
Pomáhat při zásobovaní střediska zbožím.
Hmotná zodpovědnost za svěřené prostředky a zboží.
Podílet se na sestavování jídelního lístku.
Vést evidenci o příjmu zboží na středisko, o vydaných porcích jídla.
Zodpovědnost za kvalitu podávaných jídel.
Dodržovat technologické postupy dle platných norem.
Udržovat pořádek na pracovišti.
Dodržovat bezpečnostní a hygienické předpisy.
Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.
Úzce spolupracovat s ostatními středisky a jejich spolupracovníky.
POŽADAVKY:
Vzdělání: min. SOU
Zaměření, obor: kuchař nebo společné stravování nebo hotelová škola
Zkušenosti: praxe minimálně 1 rok
Jazyky: anglický jazyk - základy
Znalosti: skladové hospodaření
Další: přehled v gastronomii, hygienické minimum, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu, dobrý zdravotní stav.
Mzdové podmínky: 30 000 Kč
Práce na HPP nebo na DPP v termínu 19.12.2019 - 29.2.2020

již byla obsazena."

ID nabídky:  498600192