Shade

Agentka.cz Praha  Obchodně techničtí referenti

Obchodně techničtí referenti

27.10.2019

Společnost K.T.O. International spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obchodně techničtí referenti v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel K.T.O. International spol. s r.o.
Adresa pracoviště Nad Vršovskou horou 88
101 00 Praha
GEO: 50.061016, 14.470515
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Kontakt telefonicky PO-PÁ 9-15HOD

Pracovní náplň: Prodej a technické poradenství, příjem objednávek, zpracování nabídek, koordinace zakázek, příjem zboží v PC, obchodní jednání se zákazníky
Požadujeme: SŠ vzdělání, samostatnost, příjemné vystupování, řidičský průkaz "B", praxe v oboru TZB výhodou

Zaměstnanecké výhody: Práce v malém kolektivu stabilní společnosti, jednosměnný provoz, průběžné vzdělávání v oboru, stravenky, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, pracovní poměr na dobu neurčitou

již byla obsazena."

ID nabídky:  498840576