Shade

Agentka.cz Olomouc  Mediální konzultant/konzultantka

Mediální konzultant/konzultantka

27.10.2019

Společnost Radio Haná, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Mediální konzultant/konzultantka v lokalitě Olomouc.

Zaměstnavatel Radio Haná, s.r.o.
Adresa pracoviště Blažejské náměstí 97
779 00 Olomouc
GEO: 49.5910144, 17.2553869
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 50 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Pracoviště: Blažejské náměstí č.p. 97/7, Olomouc. Pracovní doba 8 - 17 hodin, pracoviště v centru Olomouce.
Toužíš po zajímavé práci, chceš pracovat s lidmi a být úspěšný?
Rádio Haná hledá MEDIÁLNÍ KONZULTANTY! Přidej se do našeho obchodního týmu a dělej s námi nejúspěšnější regionální rádio v Olomouckém kraji!
Co Vás čeká na pozici mediálního konzultanta?
- Vyhledávání a kontaktování zákazníků.
- Komunikace se zákazníky a péče o ně.
- Rozvíjení dlouhodobých vztahů s klienty.
- Příprava reklamních kampaní včetně jejich kreativního navržení a administrativního zajištění.
Co očekáváme od Vás:
- Obchodní talent, orientaci na úspěch, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, loajalitu a aktivitu.
- Příjemný vzhled a vystupování.
- Znalost práce s PC na uživatelské úrovni.
- Vzdělání minimálně středoškolské, pozice je vhodná i pro absolventy.
- Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti vítány.
Co nabízíme na oplátku Vám:
- Zodpovědnou a kreativní práci na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou.
- Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, kvalitní zaškolení a podporu zkušených kolegů.
- Motivující finanční ohodnocení (stálý plat + zajímavé odměny a provize z obchodů) - 25.000 až 50.000,- Kč / měsíčně, možnost vyššího výdělku v případě perfektních pracovních výsledků - sami můžete ovlivnit výši své mzdy.
- Pravidelná školení a jazykové vzdělávání.
- Možnost seberealizace a profesního i karierního růstu.
- Služební automobil s možností pro soukromé využití, volné vstupy na kulturní akce, stravenky a další zaměstnanecké výhody a benefity,
Pošlete strukturovaný životopis nejlépe s fotografií a motivační dopis POUZE na adresu: info@radiohana.cz.
Uzávěrka přihlášek do 31.10.2019.

již byla obsazena."

ID nabídky:  498849280