Shade

Agentka.cz Brno  Konzultant pro kominické služby

Konzultant pro kominické služby

27.10.2019

Společnost TG Community Holding a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Konzultant pro kominické služby v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel TG Community Holding a.s.
Adresa pracoviště Karolíny Světlé 716
628 00 Brno
GEO: 49.2025601, 16.6940036
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konzultant podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my Vás rádi pozveme na osobní setkání. Těším se na Vás.

Informace o pracovním místě
CUP Kominictví je součástí našeho holdingu TG COMMUNITY a zabývá se kominickými službami, které poskytujeme domácnostem i firmám. V současnosti poskytujeme služby cca 20ti tisícům klientů.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který se bude aktivně podílet na rozrůstání klientské základny naší společnosti.

Co vás čeká:

Můžete se těšit na kolektiv přátelských lidí, se kterými budete každý den řešit nové obchodní případy. Jelikož kominické služby upravuje přímo vyhláška, obchodních klientů kolem vás je nespočet.
Požadujeme
- Komunikativní povahu, která bude mít zájem pomoc zákazníkům, aby měli zajištěné profesionální kominické služby.
- Časovou flexibilitu.
- Ochotu učit se novým věcem.
- Spolehlivost.
Nabízíme
- Motivační finanční ohodnocení 25 000 Kč - 45 000 Kč
- Firemní automobil.
- Školení na náklady firmy.
- Možnost seberealizace.
- Přátelský kolektiv.

již byla obsazena."

ID nabídky:  499242752