Agentka.cz Frýdek-Místek  Ostraha objektu (vyhrazeno pro ozp)

Ostraha objektu (vyhrazeno pro ozp)

27.11.2019

Společnost Adas Security Group, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Ostraha objektu (vyhrazeno pro ozp) v lokalitě Frýdek-Místek.

Zaměstnavatel Adas Security Group, s.r.o.
Adresa pracoviště Příborská 818
738 01 Frýdek-Místek
GEO: 49.6707471, 18.3257647
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 14 740 Kč
Nabízený plat je pro profesi ostraha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

A16 z:3/10/2019 a:25/11/2019
Pracoviště nenavštěvovat, kontakt možný pouze telefonicky (domluvit si schůzku).
Rozvrh pracovní doby:
- 12 hod. směny, 6-18:00 hod. a 18-6:00 hod.
Náplň práce:
- vrátnická činnost, noční obchůzky, přepojování telefonických hovorů, výdej klíčů
- kontrola zaměstnanců, evidence vozidel
- nejedná se o fyzicky náročnou práci.
Požadujeme:
- zodpovědnost, pracovitost, zájem o daný druh činnosti

již byla obsazena."

ID nabídky:  499413504

Další nabídky práce společnosti Adas Security Group, s.r.o.