Shade

Agentka.cz Bílovec  Skladník/ce

Skladník/ce

03.12.2019

Společnost MASSAG, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/ce v lokalitě Bílovec.

Zaměstnavatel MASSAG, a.s.
Adresa pracoviště Opavská 272
743 01 Bílovec
GEO: 49.758204, 18.004245
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 000 až 19 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

z: 10.10.2019. a: 29.11.2019 Osobní kontakt na adrese Opavská 272, Bílovec v době od 9:00 hod do 11:00 hod. a od 12:00hod. do 14:00 hod.
Náplň práce: příprava materiálu, práce s VZV
Požadavky: znalosti z oblasti vedení skladu výhodou, praxe v řízení VZV, logické myšlení, pečlivost, plné pracovní nasazení, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
Zaměsznanecké výhody: odborná školení, osobní ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky, firemní akce i pro rodinné příslušníky.
Kontaktní osoba: Petr Jaroš, telefonicky od 8:00 hod. do 14:00 hod. na čísle 602 524 333, emailem: personalni@massag.com,

již byla obsazena."

ID nabídky:  499777280