Agentka.cz Jihlava  Pracovník/ce v sociálních službách - Adapta Jihlava

Pracovník/ce v sociálních službách - Adapta Jihlava

28.10.2019

Společnost Diecézní charita Brno hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/ce v sociálních službách - Adapta Jihlava v lokalitě Jihlava.

Zaměstnavatel Diecézní charita Brno
Adresa pracoviště Mahenova 4686
586 01 Jihlava
GEO: 49.3921348, 15.5766519
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 19 000 až 21 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Specifické požadavky
- Odborná způsobilost: vzdělání odpovídající kvalifikaci v souladu se zákonem č.108/2006 Sb., o sociálních službách
- Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby - zájem o problematiku osob s mentálním postižením
- Odolnost vůči stresové zátěži
- Dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat
- Schopnost empatie, sebereflexe, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony

Obecné předpoklady
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost
- Znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka

Nabízíme
- Práce na celý úvazek
- Místo výkonu Jihlava
- Nástup dle dohody
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost dalšího vzdělávání
- Supervize
- Stravenky, 5 týdnů dovolené
- Přátelské a podporující prostředí
- Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce
- Individuální práce s uživateli sociální služby
- Zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby
- Zajištění chodu zařízení

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis do 24. října 2019 na adresu Oblastní charita Jihlava, Jakubské nám. 2, 586 01 Jihlava nebo e-mailem: vladislava.ruzickova@jihlava.charita.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  499812352