Shade

Agentka.cz Velký Osek  CNC frézař/programátor

CNC frézař/programátor

31.10.2019

Společnost Josef Jelínek hledá nové zaměstnance na pozici CNC frézař/programátor v lokalitě Velký Osek.

Zaměstnavatel Josef Jelínek
Adresa pracoviště Za dráhou 771
281 51 Velký Osek
GEO: 50.0949953, 15.1965971
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 36 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi programátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC

Další informace

První kontakt:
Jelínek Josef, tel.: 723 810 419, 10 - 15 hod,
e-mail: jelinek@jelinek-mdt.cz; uctarna@jelinek-mdt1.cz,
osobně: Za Dráhou 771, Velký Osek 10 - 15 hod.

Náplň práce:
Obsluha CNC frézovacího/obráběcího centra
Průběžné a kontrolní měření výrobků
Základní znalost obsluhy PC.

Požadavky:
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, ochota
Znalost čtení strojařských, technických výkresů
Znalost měření kontrolními měřidly - kontrolní měření výrobků
Zkušenost na stejné nebo obdobné pozici.

Pracovní doba:
6:00 - 15 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, firemní akce, školení, příplatek na dopravu, příspěvek na ubytování, finační bonusy.

již byla obsazena."

ID nabídky:  500545280