Agentka.cz Ostrava  Senior konzultant(ka) ochrany osobních údajů

Senior konzultant(ka) ochrany osobních údajů

28.02.2020

Společnost F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Senior konzultant(ka) ochrany osobních údajů v lokalitě Ostrava.

Zaměstnavatel F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.
Adresa pracoviště Vítkovická 1994
702 00 Ostrava
GEO: 49.8283678, 18.2783445
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo výkonu práce: Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

1. kontakt: Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: kremenkoval@fsc-ov.cz
Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní uvedené požadavky.

Náplň práce:
- zpracovávání dokumentací v oblasti osobních údajů
- provádění auditů a posuzování stavu implementovaných opatření u zákazníků v souladu s požadovanými normativy
- koordinace činností s dalšími dodavateli klienta v případě implementace systému
- prezentace a školení u klientů v rámci plnění útvaru
- zpracování podkladů pro poptávková a nabídková řízení a obchodní případy

Požadujeme:
- VŠ vzdělání - možné obory v oblasti práva, veřejné správy, práva a ekonomie, v podnikání apod.
- orientace v právních předpisech, orientace GDPR
- osvědčení fyzické osoby pro nakládání s utajovanými informacemi stupně utajení Důvěrné výhodou
- výborná znalost práce na počítači (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, internet)
- řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič
- výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
- analytické schopnosti
- ochota a smysl ke spolupráci
- cílevědomost a pečlivost
- psychická odolnost vůči stresu

Nabízíme:
- stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR v oblasti ochrany osob, majetku, informací a služeb bezpečnostního managementu
- pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích
- odpovídající platové podmínky
- kariérní růst a další rozvoj ve společnosti
- notebook a mobilní telefon
- příjemný pracovní kolektiv
- firemní benefity

Zaměstnanecké výhody: stravenky, sick days

již byla obsazena."

ID nabídky:  500549632