Agentka.cz Pardubice  Psycholog/psycholožka - klinický psycholog/psycholožka

Psycholog/psycholožka - klinický psycholog/psycholožka

02.11.2019

Společnost Péče o duševní zdraví - region Pardubice hledá nové zaměstnance na pozici Psycholog/psycholožka - klinický psycholog/psycholožka v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel Péče o duševní zdraví - region Pardubice
Adresa pracoviště Bělehradská 389
530 09 Pardubice
GEO: 50.047103, 15.759473
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 60 000 až 70 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi psycholožka nadprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice.
Popis pracovní pozice:
- Práce v multidisciplinárním týmu sociálně-zdravotní služby Centra duševního zdraví (CDZ).
- Hledáme psychologa, který má zájem naučit se nové znalosti a dovednosti pro podporu zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy.
- Cílovou skupinou CDZ jsou lidé s onemocněním ze skupiny SMI (viz výše) nad 18 let.
- Práce v týmu, s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně.
- Individuální práce s klientem probíhá ambulantní (v sídle střediska) nebo terénní formou (podle potřeby klienta: doma, v nemocnici, v zaměstnání, v kavárně apod.).
- Psycholog se podílí na posouzení stavu klientů, plánování péče, poskytuje podpůrnou či systematickou psychoterapii a může vést skupinové edukační či tréninkové programy. Zapojuje se i přímo do péče o klienty a jejich okolí.
- Pro práci CDZ je klíčová spolupráce s praktickými lékaři, psychiatry, psychology, sociálními pracovníky a s rodinami klientů.

Požadujeme:
1.Ukončené magisterské studium oboru psychologie a atestace v oboru klinická psychologie, případně započatá předatestační příprava či ukončený kurz psycholog ve zdravotnictví.
2.Psychickou odolnost a dobré komunikační dovednosti pro práci s lidmi s duševní chorobou.
3.Schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům.
4.Schopnost pracovat v týmu.
5.Bezúhonnost.
6.Uživatelskou znalost práce s počítačem.
7.Uvítáme řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
1.Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci v organizaci s otevřenou a kreativní firemní kulturou
2.Nástupní mzdu až 60 tisíc hrubého.
3.Podporu systémem konzultací a externí supervize.
4.Služební mobil, PC.
5.Pracovní dobu formou pružného pracovního týdne.

Zaměstnanecké výhody: příplatek formou osobního ohodnocení, sick days, služební mobil a PC

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  500863488