Shade

Agentka.cz Pardubice  Zdravotní sestra/bratr

Zdravotní sestra/bratr

20.01.2020

Společnost Péče o duševní zdraví - region Pardubice hledá nové zaměstnance na pozici Zdravotní sestra/bratr v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel Péče o duševní zdraví - region Pardubice
Adresa pracoviště Bělehradská 389
530 09 Pardubice
GEO: 50.047103, 15.759473
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zdravotní sestra průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice.
Popis pracovní pozice:
- Práce pro podporu zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy o Individuální práce s?klientem ambulantní (v sídle střediska) nebo terénní formou (doma, v nemocnici, v zaměstnání klienta)
- Práce v?týmu, s?klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně
- Spolupráce s praktickými lékaři, psychiatry, psychology, sociálními pracovníky a s rodinami klientů
Nabízíme:
1. Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci v organizaci s otevřenou a kreativní firemní kulturou.
2. Podporu vzdělávání: kvalitní zaškolení včetně kurzů, které Vás připraví na výkon práce, plné hrazení akreditovaného vzdělávání a možnost čerpání fondu pracovní doby na vzdělávání, intenzivní metodické vedení, systém konzultací a externí supervize
3. Intenzivní metodické vedení, systém konzultací a externí supervize
4. Pružnou pracovní dobou, možnost sick days
5. Služební mobil a PC
Požadujeme:
1. Vzdělání pro výkon odbornosti 914 (zdravotní sestra pro péči v psychiatrii) nebo 911 (všeobecná sestra) nebo 925 (sestra v domácí péči)
2. Způsobilost k samostatnému výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
3. Nejméně jeden rok aktivní praxe ve zdravotnictví, optimálně buď v oboru psychiatrie, nebo v ošetřovatelské péči ve vlastním sociálním prostředí klienta
4. Sociální cítění, empatie, respektující přístup k?lidem s?duševním onemocněním
5. Osobnostní předpoklady: schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, systematičnost, psychická odolnost a?dobré komunikační a organizační dovednosti.
6. Trestní bezúhonnost
7. Uvítáme řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody: příplatek formou osobního ohodnocení, sick days, služební mobil a PC

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  500873216